Lézerkéses műtőkészüléket adományozott a Duna Aszfalt Kft. A szociális érzékenység, a... Részletek

Egyszerre készült el az M43 autópálya Makó – országhatár szakasza és a határ... Részletek

2015.05.04. 14:57
A vártnál sokkal jobb eredménnyel zárta az idei Steelvent Miskolc Rally-n a Duna Aszfalt által... Részletek

2015 Duna Aszfalt Kupa Bugac

2015.04.29. 13:12
Fodor Imre volt a leggyorsabb a Duna Aszfalt Kupa péntek délutáni prológján, mögötte... Részletek

2015. július 13.
Egyszerre készült el az M43 autópálya Makó – országhatár szakasza és a határ túloldalán az A1 Aradig tartó folytatása. Szombat délutántól a pályaszakaszok átadása után Budapesttől egészen Temesvárig autópályán lehet eljutni. A teljes M43 kiépítésével az M5 autópályától közel 60 perccel rövidebb menetidővel érhető el a határátkelő. Az e-matricás... Részletek
2015. május 04.
A vártnál sokkal jobb eredménnyel zárta az idei Steelvent Miskolc Rally-n a Duna Aszfalt által támogatott Marozsi Zsolt és Szeles Péter párosa. Összesítettben 7. helyezést ért el a Car Team rally csapat. A pilóta és navigátora már két éve versenyez a Rally I. osztályban így a tavalyi alsóbb kategóriában elért bajnoki cím után az idei évben az abszolút értékelést... Részletek
2015. április 29.
Fodor Imre volt a leggyorsabb a Duna Aszfalt Kupa péntek délutáni prológján, mögötte holtversenyben Fekete Antal, illetve a lengyel Marcin Lukaszewski ért célba a második-harmadik helyen. Az adminisztratív és gépátvétel után pénteken délután egy 12 kilométeres prológgal vette kezdetét a Duna Aszfalt Kupa, a magyar bajnokság idei első és a Közép-európai Zóna Trófea... Részletek
2015. április 21.
Vienna City Marathon 2015
Április 12-én rendezték meg Európa egyik legnagyobb maratoni futóversenyét a 32. Vienna City Marathon-t. A Duna Aszfalt támogatásában Tiszakécske VSE-Hungary néven állt rajthoz maratoni távon, férfi váltó kategóriában, Badar Gergő, Szöllősi Renátó, Csikós Csaba, Szilágyi Péter. A csapat ideje: 02:21:34. Gratulálunk a csapatnak, hiszen kategóriájukban győztesként,... Részletek